Μας ελάτε σε επαφή με

Υπεύθυνος : Jenny

Τηλεφωνικό νούμερο : +86 135 3017 1335

WhatsApp : +8613530171335

Free call

OM4 40 αρσενικός MPO συνδετήρας 3.0mm κορμός 12C ISO9001 ινών 100G

Ποσότητα παραγγελίας min : 1000 Τιμή : Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες : 200sets/Nylon τσάντα Χαρτοκιβώτιο: 47*24*34CM Χρόνος παράδοσης : 3-14 ημέρες
Όροι πληρωμής : T/T Δυνατότητα προσφοράς : 6000000 PCS/Month
Τόπος καταγωγής: Zhejiang Μάρκα: Oryarwa
Πιστοποίηση: RoHS/REACH/UL94 - V0 Αριθμό μοντέλου: Συνδετήρας 3.0MM οπτικών ινών MPO μπότα

Λεπτομερής ενημέρωση

Όνομα προϊόντων: Συνδετήρας 3.0MM οπτικών ινών MPO μπότα 85/85 δοκιμή: 1000H
Απώλεια εισαγωγής: <0.75dB Διάρκεια: ≤0.2dB (500 φορές)
Καλώδιο OD: 3.0MM Τύπος τρόπου: Singlemode, πολλαπλού τρόπου
Τύπος μποτών: Μπότα 3.0MM Χρώμα μποτών: Μαύρος
Χρώμα κατοικίας: Βιολέτα/OM4 Τύπος κατοικίας: Γενικό
Λειτουργούντα Temp.: -40℃~+80℃ Temp αποθήκευσης.: -40℃~+80℃
Ανταποκριθείτε στα πρότυπα: IEC61754-7/YD/T 1272,5 Πιστοποίηση: ISO9001
Υψηλό φως:

συνδετήρας ινών 100G MPO

,

Συνδετήρας ινών ISO9001 MPO

,

Οπτικός συνδετήρας mpo ISO9001

Περιγραφή προϊόντων

OM4 40 αρσενικός MPO συνδετήρας 3.0mm κορμός 12C ISO9001 ινών 100G

 

Χαμηλή εισαγωγή OM4 40/100G MPO αρσενική απώλεια 3.0MM ΚΚ σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών κορμών 12C

 

Λεπτομερής περιγραφή προϊόντων:

Όνομα προϊόντων

Συνδετήρας 3.0MM οπτικών ινών MPO μπότα Χρώμα

Βιολέτα/OM4

 

Τύπος τρόπου

Singlemode, πολλαπλού τρόπου

Απώλεια εισαγωγής

<0>

Δύναμη έντασης

<70n>

Διάρκεια

≤0.2dB (500 φορές)

Λειτουργούντα Temp.

-40℃~+80℃

Πρότυπα

IEC61754-7/YD/T 1272,5

 

Περιβαλλοντικός και μηχανισμός:

Ιδιότητες Όρος δοκιμής Προσαρμογή Αποτέλεσμα της δοκιμής
Δόνηση 10-55Hz, 1.5mm, 60min Iec61300-2-1 ≤0.2dB
Διάρκεια ζευγαρώματος 500 ζευγαρώνοντας, καθαρίστε κάθε 25 ζευγαρώνοντας. Iec61300-2 ≤0.2dB
Αντίκτυπος 1.5m, 8 πτώσεις Iec61300-2-12 ≤0.2dB
Δύναμη του μηχανισμού συζεύξεων 40N, 10Min, L=22-28cm Iec61300-2-6 ≤0.2dB
Ανακύκλωση θερμοκρασίας 40ºC σε +85ºC, 40 κύκλοι Iec61300-2-22 ≤0.2dB
Humidty ανακύκλωση θερμοκρασίας 40ºC, 95%RH, 96Hr Iec61300-2-21 ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40ºC σε +85ºC   ≤0.2dB
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40ºC σε +85ºC   ≤0.2dB

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

> Άριστη μηχανική αντοχή
> UL-εκτιμημένη πλαστική κατοικία
> Συμμόρφωση RoHS & ΠΡΟΣΙΤΟΤΗΤΑΣ
> Επιλογή του υλικού κατοικίας και του υλικού μανικιών
> Συμπαγής συσκευασία

 

Εφαρμογή:

> Δίκτυο τηλεπικοινωνιών
> Εξοπλισμός δοκιμής
> Δίκτυο τοπικής περιοχής (τοπικό LAN)
> CATV
> Αποκατάσταση εφαρμοσμένης μηχανικής
> FTTH
> Συνδέστε τους διαφορετικούς τύπους κεραμικά Ferrule τρυπά

 

FAQ:

Q1: Πώς μπορώ να πάρω το δείγμα;

Καλωσορίστε για να έρθετε σε επαφή με saleman μας, και μας πέστε την απαίτησή σας. είμαστε ευτυχείς να παρέχουμε το ελεύθερο δείγμα,

οι πελάτες μας χρειάζονται ακριβώς το σαφή απολογισμό προσφοράς και πληρώνουν το φορτίο.

 

Q2: Ποιο είναι MOQ σας;

MOQ μας είναι 1000PCS για τα κανονικά πρότυπά μας, εάν πρέπει να ανοίξετε τη νέα φόρμα.

MOQ θα είναι έλεγχος βασισμένος πάλι στο σχέδιό σας.

 

Q3: Ποια είναι η χρονική ανοχή σας;

Ο χρόνος παράδοσής μας είναι 3-14days. Κρατάμε συνήθως μερικά αποθέματα για το κανονικό προϊόν. εάν έχουμε

αρκετό απόθεμα, μπορεί έπειτα να κάνει την αποστολή με 3 ημέρες, εάν όχι, να πρέπει να περιμένει την παραγωγή για 14days.

Το πρόγραμμα cOem θα είναι χρόνος παράδοσης ελέγχου πάλι.

 

Q4: Μπορέστε Ι do OEM/ODM;
Ναι μπορείτε, έχουμε 20 έτη προσαρμοσμένης εμπειρίας, η ομάδα Ε&Α μας είναι αρμόδιο σχέδιο

νέο προϊόν, ανοικτές νέες molud και υποστήριξη τεχνολογίας προσφοράς. Είστε ευπρόσδεκτοι να κάνετε την υπηρεσία OEM/ODM.


Q5: Ποιες πιστοποιήσεις έχετε;

Όλο το προϊόν μας ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEC, περνά την ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ, δοκιμή RoHS.

OM4 40 αρσενικός MPO συνδετήρας 3.0mm κορμός 12C ISO9001 ινών 100G 0

OM4 40 αρσενικός MPO συνδετήρας 3.0mm κορμός 12C ISO9001 ινών 100G 1OM4 40 αρσενικός MPO συνδετήρας 3.0mm κορμός 12C ISO9001 ινών 100G 2OM4 40 αρσενικός MPO συνδετήρας 3.0mm κορμός 12C ISO9001 ινών 100G 3

Μπορεί να είσαι σε αυτά
Ελάτε σε επαφή μαζί μας

Εισάγετε το μήνυμά σας

jenny.qin@ouyahua.com
+8613530171335
+86 135 3017 1335
+86 135 3017 1335